Poznajmy się

Michał

CEO

Miała być kancelaria adwokacka, toga i skórzana aktówka.
Jednakże jako człowiek kochający technologię i przygody, nie odnalazłbym się na sali sądowej, więc ruszyłem w wirtualny świat w poszukiwaniu digitalnego siebie.
Upór, wyobraźnia i wiara we własne możliwości doprowadziły mnie do miejsca, w którym jestem już ponad 12 lat. Codziennie robię to, co sprawia mi frajdę i pozytywnie nakręca. Lubię wyzwania i nieszablonowe rozwiązania. Monotonia jest nudna, dlatego często sam kreuję rzeczywistość.
Zamiłowanie do motoryzacji i dużych prędkości niezwykle trafnie odzwierciedlają mój styl pracy: kiedy pracuję – to tylko na pełnych obrotach, kiedy przyspieszam – to bez wahania, wiem też, kiedy zwolnić lub w tym szybkim pędzie życia po prostu się zatrzymać. Kiedy potrzebuję się wyciszyć, wsiadam na rower. Lubię żartować i przebywać w towarzystwie ludzi uśmiechniętych. Chętniej stawiam na współpracę niż na rywalizację.

ms


Weber Group tworzą również specjaliści z zakresu techniki scenicznej, oświetleniowej, nagłośnieniowej oraz multimedialnej. Ich wiedza oraz zaangażowanie decydują o sukcesie obsługiwanych przez nas eventów. Dzięki doświadczeniu i bazie sprzętowej gwarantujemy realizację techniczną na najwyższym poziomie.