Poznajmy się

Michał

CEO

Miała być kancelaria adwokacka, toga i skórzana aktówka.
Jednakże jako człowiek kochający technologię i przygody, nie odnalazłbym się na sali sądowej, więc ruszyłem w wirtualny świat w poszukiwaniu digitalnego siebie.
Upór, wyobraźnia i wiara we własne możliwości doprowadziły mnie do miejsca, w którym jestem już ponad 10 lat. Codziennie robię to, co sprawia mi frajdę i pozytywnie nakręca. Lubię wyzwania i nieszablonowe rozwiązania. Monotonia jest nudna, dlatego często sam kreuję rzeczywistość.
Zamiłowanie do motoryzacji i dużych prędkości niezwykle trafnie odzwierciedlają mój styl pracy: kiedy pracuję – to tylko na pełnych obrotach, kiedy przyspieszam – to bez wahania, wiem też, kiedy zwolnić lub w tym szybkim pędzie życia po prostu się zatrzymać. Kiedy potrzebuję się wyciszyć, wsiadam na rower lub idę na spacer z ukochaną i naszymi czworonożnymi przyjaciółmi. Lubię żartować i przebywać w towarzystwie ludzi uśmiechniętych. Chętniej stawiam na współpracę niż na rywalizację.

ms

im

Iza

event manager

Przez ponad 11 lat pracowałam w spółce Skarbu Państwa przy obsłudze inwestorów polskich i zagranicznych oraz przy organizacji różnego rodzaju wydarzeń gospodarczych (konferencji, spotkań branżowych, networkingów i największego na Dolnym Śląsku spotkania typu speed dating). Uważam, że każde spotkanie biznesowe, nawet te dedykowane bardzo nielicznym grupom, można tak zaaranżować, że stanie się ono niezapomnianym wydarzeniem, którego koloryt i nietuzinkowa formuła na  długo zapadnie w pamięć uczestników. Najpiękniejsze inspiracje czerpię od  ludzi, którzy przyciągają mnie do siebie swą kreatywnością i otwartością na nowe i nieznane.  Mówię dużo (czasami za dużo 😊), spisuję swoje marzenia, głośno się śmieję, uwielbiam spontaniczne pomysły, nie znoszę nudy. W wolnych chwilach tańczę salsę oraz organizuję czas najbardziej wymagającym klientom, czyli moim dzieciom.

Od wielu lat angażuję się jako wolontariuszka w różnych akcjach charytatywnych, a jednym z moich marzeń jest założenie własnej fundacji, bo to właśnie drugi człowiek  był i zawsze będzie dla mnie największą wartością, na której opieram swoje życie prywatne i zawodowe.


Weber Group tworzą również specjaliści z zakresu techniki scenicznej, oświetleniowej, nagłośnieniowej oraz multimedialnej. Ich wiedza oraz zaangażowanie decydują o sukcesie obsługiwanych przez nas eventów. Dzięki doświadczeniu i bazie sprzętowej gwarantujemy realizację techniczną na najwyższym poziomie.