Monitory bezszwowe – videowall

Najpopularniejsze układy ścian

SAMSUNG UD46C DANE TECHNICZNE

Co możemy zrobić z naszymi monitorami?

mid46Do naszych monitorów bezszwowych stosujemy dedykowane podstawy MID46 firmy Samsung. Jest to najszybszy sposób montażu videowall’a – montaż ściany złożonej z 9 monitorów nie zajmuję więcej niż 90 minut. Wysokość podstawy to 47 cm.

Przykładowe zastosowanie: konferencje, targi, sympozja

podesty-sceniczne

Podstawy MID46 mogą zostać umieszczone bezpośrednio na podestach scenicznych – np. do ściany 9 monitorów wykorzystujemy 2 podesty. Dzięki regulacji wysokości nóg możemy podnieść całość w zakresie 40-140. Maksymalna wysokość, od której rozpocznie się ekran to: podest 140cm + mid 47cm = 187 cm.

Podesty dodatkowo mogą zostać przykryte czarną tkaniną lub obite hipsem z logotypami organizatora.

uchwyty-do-wieszaniaProsto z targów ISE w Amsterdamie przywieźliśmy najnowszy system do wieszania videowalli. Dzięki regulacji w każdej płaszczyźnie jesteśmy w stanie zawiesić monitory na dowolnej wysokości stoiska targowego. Odległość monitora od ściany wynosi w tym wypadku ok 18cm.

zabudowa-monitory-bezszwoweOdpowiadając na potrzeby rynku stworzyliśmy specjalną konstrukcję pozwalającą na stworzenie eleganckiej, wolnostojącej ściany reklamowej, której poszczególne ścianki mogą zawierać dowolne grafiki. Odpowiednia wielkość konstrukcji pozwala na pochowanie wszystkich urządzeń i okablowania, a jedyne co nam pozostaje to doprowadzenie zasilania.


Już teraz sprawdź nasze ceny

Prowadzimy rezerwację terminów na cały rok!